Nowoczesne Strony Internetowe

Reklama Woźniki tworzy strony internetowe w oparciu o WordPress, system zarządzania treścią CMS. 
Strony wykonujemy  zgodnie z najnowszymi standardami oraz wytycznymi dla danej branży i Klienta w pełni zoptymalizowaną pod SEO.

Nasze strony internetowe wdrażamy z myślą o ich końcowych użytkownikach, dlatego cechuje je funkcjonalność, łatwość zarządzania i prosty interfejs.

Nasze prace nad stroną internetową nie kończą się wraz z wdrożeniem projektu - oferujemy rozbudowane usługi wsparcia i rozwoju, które dostosowujemy do potrzeb firmy.

demo-attachment-46-Image5

Cennik Stron Internetowych

Wszystkie strony internetowe wykonujemy jako responsywne, czyli skalujące się do urządzeń mobilnych (smartfony i tablety).
Proces tworzenia stron internetowych opieramy o zasady optymalizacji i pozycjonowania.
Każdą stronę analizujemy pod kątem czy jest przyjazna dla wyszukiwarek i przede wszystkim dostosowania do wymagań pozycjonowania w Google.
Każda strona jest indywidualnie projektowana pod klienta. Różnią się formą graficzną, różnym stopniem rozbudowy.
Dlatego nie posiadamy sztywnego cennika i każdą stronę wyceniamy indywidualnie lub dopasowujemy poniższe ceny z pakietów.

 

Strona Wizytówka
600 zł 

Strona internetowa typu jedna strona. Sprawdza się przy stosunkowo niewielkiej zawartości treści. Komplet informacji znajduje się na jednej głównej stronie. Strona dostosowana do komórek i tabletów.

Strona Start
1050 zł 

Nowoczesna, dostosowana do komórek i tabletów strona internetowa na start.
Polecana dla osób zaczynających działalność. Najważniejsze informacje na temat Twojej firmy przedstawione w atrakcyjny formie wizualnej. Strona ma już podział na poszczególne zakładki takie jak: O firmie, Oferta, Kontakt. Wariant strona start odpowiedni przy  większej ilości treści na stronie.

Strona Firma
1950 zł 

Profesjonalna strona  dostosowana całkowicie do Twoich potrzeb. Wybierana przez firmy z dużą ilością treści skierowanej do potencjalnych klientów. Mimo dużej ilości treści strona nie jest przeładowana zbędnymi elementami, dzięki temu strona jest lekka i szybko się wczytuję.
Strona dostosowana do komórek i tabletów.

Administracja Stron

Administracja stroną internetową WordPress obejmuje techniczne prace związane z bezpieczeństwem, aktualizacjami, usuwaniem usterek, pracami związanymi rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści, dodawanie wpisów.
Nasza oferta obejmuje stałą administrację strony lub jednorazową usługę. 

 

Każda firma, dla której strona internetowa jest istotnym elementem prowadzonej działalności potrzebuje profesjonalnego wsparcia administracyjnego. Internet to stale zmieniająca się przestrzeń.

Stała obsługa, bezpieczna aktualizacje wtyczek i  systemu WordPress, a także dbanie o bezpieczeństwo pozwalają unikać wielu problemów z WordPress i w następstwie kosztów związanych z jego naprawą.

Nieaktualizowane na bieżąco stron opartych na WordPress, brak doświadczenia i błędy popełnione w panelu administracyjnym mogą powodować problemy z kompatybilnością lub złe działanie całej strony.

Wręcz zniknięcie z wyświetlania w przeglądarkach lub wyświetlanie z błędami. Błędem jest myślenie, że strona została wykonana i nie muszę nić z nią robić przez lata. Przy obecnych zmianach w internecie strona po dwóch miesiącach od wykonania wymaga już aktualizacji. 

Strony WordPress od ajar

Zadbaj o to, co najważniejsze w WordPress!

Zamów usługę

WordPress Pakiety Jednorazowe

EDYCJA WORDPRESS

50 zł 
opłata za 1 godz. 
Edycja i dodawanie treści, grafiki na stronie WordPress.

WSPARCIE WORDPRESS

80 zł 
opłata za 1 godz. 
Modyfikacje, zmiany, rozbudowa strony opartej na WordPress.

POMOC WORDPRESS

120 zł 
opłata za 1 godz. 
Kompleksowa jednorazowa aktualizacja WordPress i wtyczek.

AUDYT WORDPRESS

200 zł 
Bezpieczeństwo, podstawy SEO, wydajność, użyteczność.

OPTYMALIZACJA WORDPRESS

250 zł 
Optymalizacja wydajności WordPress, usunięcie słabych punktów.

NAPRAWA WORDPRESS

400 zł 
Naprawa strony WordPress, widoczność dla przeglądarek.